Avatar uživatele
jirka F

Může to být zánět průdušek a mám stejně zůstat doma nebo dochodit 3 týdny do školy a pak to vyležet ?

od včera mě začala rýma nezastavitelně stékající z nosu (každou cca 5 sekundu mě vyteče automaticky rýma z nosu)a mám suchý kašel, bolí mě v krku, bolí mě hlava a občas se i motá,

Ptám se vás na projistotu na radu je to jenom nachlazení nebo zánět průdušek a mám zůstat doma a vyležet nebo dochodit ty 3 týdny končíme 30.6 a potom že bych to vyležel dělám si starosti kdybych chyběl tak abych neměl na vysvečení nehodnocen.

Ps: protože na podzim jsem měl chronický zánět průdušek a takle to začínalo tak se ptám jestli se mě to nevrátilo nebo jestli je to jenom nachlazení.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3237 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pusinka50

Odpoveď byla označena jako užitečná

Na suchý kašel ti poradím volně dostupný lék STOPEX 30. V lékárně stojí 145 Kč, bere se po 3 tabletách denně, vystačí na 10 dní. Zabral mi tak, že jsem ani nevěřila. Kašlala jsem několik měsíců, byla jsem stále nachlazená, ač jsem vyzkoušela úplně všechno od antibiotik přes přírodní vitaminové bomby.. Kup si ho hned zítra, nějak do víkendu přežiješ a víkend jen prolež, s případným průduškovým čajem. Dochoď 3 týdny, pakliže ti nebude opravdu hodně mizerně. Při horečce si kup Paralen.
Doplňuji:
Jestli máš něco na průduškách, ti zjistí poslechem stetoskopem jen tvá obvodní lékařka. Případně si s ní domluv i odběr krve, aby se zjistilo, zda to není virového nebo bakteriálního původu.

Upravil/a: pusinka50

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Front

To budeš roznášet bacily aby to chytli ve škole i ostatní?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

od obyčajného prechladnutia (nastydnutí) až po rakovinu pľúc to môže byť čokoľvek.
existuje odborník nazývaný lekár, ktorý vám i doporučí – ležať alebo do školy.
pravdepodobne predpíše i nejaké to biele guľaté – tabletky, alebo inú liečebnú látku.
takže doporučujem návštevu toho odborníka.

;-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Stop-angin a něco do nosu nebude Ti z něho
kapat,ale běž k doktorovi to každopádně ano.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jirka F

ale zas nechci mít z některých předmětů na vysvečení Nehodnocen abych nemusel dělat doplňkové zkoušky

před 3237 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jirka F

abych musel dělat dopňkové zkoušky

před 3237 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

je lepšie robiť doplnkové skúšky ko si celý život ťahať nejaký neduh.
ver mi, je to tak, i keď sa ti to teraz možno nezdá.
pochopíš za 40 rokov.

;-Q

před 3236 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek