Lgee

Může to být založeno na skutečnosti?

Četl sem na innternetu příběh že: Muž který v roce když byl titanic tak měl lístek za ukradené peníze a žil si v přepychu a luxusu, zemřel v roce 1991, nyní je mladý a narodil se v indii v extrémně chudé zemim kde žije nyní jen za zhruba 40 kč Denně, měl vizi z minullého žuvota kde se mu vybavil jeho život v lxuusu a přepychu, ted lituje svého jednání v minulém životě a snaží se být dobrým člověkem. karma???

Hlasujte v anketě

Odpovědi
zjentek

Ne

Něco si vymysli, natlachej to do médií a budeš také slavný.

Altair-AC

Ano

Chybí jiná odpověď …Mně to nepřijde reálné ,ale kdo ví ? Zázraky se dějí ,třeba to tak má každý mrtvý s novým životem

Mc Merkurion

Ne

… chybí jiná odpověď … zajímalo by mně, co za matroš to hulili, ten musel bejt dobrej …