Nikoliina

Může to být stres?

Ahoj, včera u mě byla kamarádka a říkala, že má posledních ppár dní problémy s pocity na zvracení, bolení břicha a průjmem. Prý je ale poslední týden – dva ve stresu. Může to být stresem?

Odpovědi
anonym

„Může to být stresem“.
A taky lecčím jiným.
„Pár dní“ je kapku široký pojem, ale pokud tento stav trvá, řekněme, týden, pak – i kdyby neměla jiné potíže, měla by navštívit lékaře – čistě pro jistotu, že nic nezanedbá.

Stingo

Třeba nějaký virus. To se da těžko říct.

huxa

Stres, nějaké bakterie či viry, případně se mohla něčím otrávit (takto se třeba projevuje otrava rtutí) a nebo by mohla být těhotná a průjem způsobený špatnou kombinací jídla.

Nikoliina

Přesně jak dlouho to trvá, mi neřekla. Čím by to dále mohlo být?