kiko

Může to být prasklý displej ?

Zdravím,
koupila jsem si čtečku pocket book 624 basic touch, mám ji asi týden a jsem s ní spokojená. Teď se na ní ale objevily takové maličké divné čárečky a čtečka nereaguje vůbec na nic. Sekla se na otevřené knížce a je vyřízeno. (Nereaguje ani na vypnutí) Může jít o prasklý dispel ? I když jsem se čtečkou nijak špatně nezacházela? Dala by se popřípadě reklamovat?

Odpovědi
anonym

Kdyžtak display vyfoť, dej fotku na net a sem odkaz – ale podle popisu by mohlo jít o prasklý display – a ten se ti vyreklamovat, zřejmě, nepodaří. K poškození by muselo dojít fyzickým násilím.