Čecho_slovák

Může to být považováno za diskriminaci vůči lidem, kteří nemají aplikaci, která jim umožní větší slevu?

Odpovědi
Dvorní šašek

Ne, je to bonus. Diskriminace by byla, kdyby třeba se dalo platit pouze kuponem, který by si každý zákazník musel koupit. Takhle si stáhnete aplikaci a máte výhody. Není to ale povinné, takže je to na každém. Nakupovat se dá i bez aplikace.

led

Je to zvýhodnenie pre tých, ktorí používajú aplikáciu, pretože okrem príjmu za zníženej ceny (nebojte sa nebudú bez zisku z predaja) získajú najcennejšiu devízu, to je „informácie o zákazníkovi“, o jeho nákupných návykoch a na čo sa zameriava a potom môžu ľahšie zamerať cielenú reklamu na konkrétneho zákazníka.
Viac človeka, zákazníka, nahnevá, ak dostane do svojej schránky (fyzickej i elektronickej) pošty cielenú reklamu so zľavou na konkrétny deň (v iný nie) a predajňa v ten deň (nedeľa) neotvára, pretože je blízko kostola. (neviem, či to funguje takto aj v ČR, ale na Slovensku je to tak!)

Filip84

Je-li k někomu přistupováno odlišně na základě jazyku, rasy, věku, pohlaví, sexuální orientace, náboženského nebo obdobného přesvědčení, zdravotního stavu, či politického nebo obdobného přesvědčení, jedná se o diskriminaci. V opačném případě nikoli.

Sám si, tedy, odpověz.

Drap

Ne neni

elkon

Není to diskriminace, je to věc volby. Aplikaci si může nastavit každý.

Čecho_slovák

Drap, můžeš to zdůvodnit?