zvonisek

Mám neustále nutkání povídat a vymýšlet nesmyslná slova a ptát se na ně ostatních. Může to být dědičné a závislost?

Mám neustále nutkání povídat a vymýšlet nesmyslná slova a ptát se na to ostatních

Nejlepší odpověď
still

Založ si blog a tam piš vše co tě napadne. Možná s jeho pomocí najdeš dokonce někoho, kdo bude mít porozumění pro tvou „švihlost“.

Další odpovědi
zjentek

Určitě, obojo. Neznat tady poměry, hádal bych, že annas je tvá matka.

Taky jsem zde vymyslela slovo. ;)

ivzez

Najdi si něco smyslupnějšího, otravovat nesmysly jiné lidi je
nevychovanost (u někoho i hloupost → ta u tebe snad nehrozí)

pepe88

Z tebe jednoho dne něco bude,třeba i ředitelka.

briketka10

Jsi tím přímo otravná. Promiň mi to.

quentos

Je to troll…