Jáchym Šerák

muže ti dát učitelka poznámku zato že se vyjadřuješ?

Vzpoměl jsem si že mi učitelka za to že se vyjadřuju. Nic sprostýho
Jenom sem řek: že škola neni nejduležitější.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
bolak

ANO

Znáš to? > Paní učitelko, můžu být potrestán za něco, co jsem neudělal?“ „Ne, Pavlíku.“ „ Tak to je dobře, já jsem totiž neudělal domácí úkol…“

Poznámku můžeš dostat prakticky za cokoliv, ale nevím proč to vy mladý berete jako něco negativního? Poznámka je vlastně takový postřeh, myšlenka, kterou jsi vyslovil a která podle učitelky stojí za pozornost a to dokonce tak moc, že má potřebu ji písemně zaznamenat.

Vždyť ona ti z vlastní vůle vede blok tvých nejlepších hlášek a geniálních skopičin, tak se na ni hlavně nezlob…

Další odpovědi
manon

ANO

Doplňuji:
Učitelka může dát žákovi poznámku za co uzná za vhodné. Je to jen poznámka :) Jak s ní naloží rodiče je na nich. Tam je větší možnost obhajoby asi :)

anonym

ANO

Doplňuji:
pokud je kantor rozumný a je to k tématu, tak spíš podpoří vlastní úsudek.