Může teplo u potraviny / suroviny zničit virus? Třeba při pečení v troubě.

Na stránkách MZČR je to dost obecné. Jaká je zde pravděpodobnost podle vás?

Nejlepší odpověď
Kepler

V troubě určitě ano. Někde se uvádí, že virus se zničí i praním na 60 st., což by odpovídalo – je to teplota denaturace bílkovin.

Další odpovědi
Edison

Co je tam „dost obecné“? Kdybys to aspoň nalinkoval. Takhle se k tomu vyjadřovat… Na takhle obecně položenou otázku lze odpovědět jen jediným způsobem: Může a nemusí.

Kdy se už naučíte linkovat zdroje???

Drap

Ano