kapka

Může takové zvíře, jako je dlouhověká a pomalá želva obrovská, trpět pocitem, že nesmí zbytečně ztrácet čas?

Byla jsem nedávno s dětmi v zoo a viděla, jak se páří želvy. Samec celej ufuněnej a celej zpocenej, mít potní žlázy, a ta samice u toho klidně chroupala kus melounu. Tak jsem si říkala, že nechce asi ztrácet čas. 🙂

Nejlepší odpověď
hanulka11

no vidíš ,měla dvě příjemný věci naráz...... jo čas je drahej

Další odpovědi
aramah

Čas je drahý i když jsou zde i třista let ,nic neponechávají náhodě :)