Může ta nejdražší plastika obličeje vypadat lépe jako nevýrazný obličej, nebo to vždy jen zhorší krásný vzhled žen?

Nejlepší odpověď
Drap

Může, ale předem dost obtížně odhadovat.

Další odpovědi
ivzez

Žádný člověk (nejen žena) nemá tak nevýrazný obličej, aby potřeboval/a
plastickou operaci. Podle mne „plastika“ nikoho nezkrášlí.

yuko

I ta nejdrazsi plastika obliceje muze udelat z krasky seredku.
Proto budu radeji prirozene krasna a nenecham se znetvorit.
Pokud bych mela mit komplex z toho, jak vypadam z jakehokoliv duvodu – od narozeni, diky urazu ci diky zjiyveni po nejake operaci, v tom pripade bych se plastice nebranila.