Pendolino

Může socialka přijit neohlašeně nebo musi udat termin k navštěvě

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano může přijít i neohlášeně, ale v tom případě nejste povinni být doma, takže v takovém případě zanechá lístek. Pokud ho nezanechala a tvrdila, že ho tam nechala, tak je to jen tvrzení proti tvrzení. Proto doporučuji se s ní domluvit, aby až bude chtít provést u vás šetření, tak aby vás předem telefonicky kontaktovala a domluvila si s vámi termín, který bude oběma stranám vyhovovat.

Další odpovědi
panenka

Přijde neohlášeně pokud vás doma nenajde nechá vám tam lístek aby jste se dostavila a udala důvod proč jste doma nebyla.

mosoj

Přijde neohlášeně jak sociálka tak zaměstnavatel. Není to jako na silnici, kde vás upozorní že se měří rychlost !!!!!!

panenka

Pokud kropítko marodí a přijde jí socialka a nezastihne ju doma je to tak jak jsem uživatelce odpověděla.Pokud má vycházky a je mimo když má vycházky je to v pořádku a nehrozí jí nic .

kropitko

Ona nemarodila, tam šlo o to, že ji nezastihla doma pracovnice OSPOD,,

kropitko

Panenko oni nejsou povinni informovat sociálku o tom, proč nebyli doma, mohli být na dovolené, prostě kdekoliv a jí to zajímat nemusí. To v náplni práce nemá.

Nebojte se, nemusíte být pořád doma a čekat jestli vás náhodou nechce navštívit soc.prc.