Danny:3

Může slepici ranit mrtvice?

Nejlepší odpověď
gecco

Jistěže může…

Mrtvice je poškození mozku v důsledku nedostatečného prokrvení

  1. ucpáním cévy
  2. prasknutím cévy

Obé se může stát i slepici…
😉

Další odpovědi
Kostka0

Určitě.
Tohle může ranit každého- člověka i jiného živočicha.
Doplňuji:
Jestli má slepice zdravotní problémy, tak je pravděpodobnos­t vyšší.

anonym

Možná ano,snad při souboji s druhou slípkou,nebo jí klepne při velkém vedru:
Přikládám nemoci slepic.
http://chov-slepic.blog.cz/1202/ne­moci-slepic
Doplňuji:
Slepice na to moc netrpí,to mi věřte,je to živočich jako každý jiný.
U slepic se vyskytuje dost nemocí,ale mrtvic u slepic opravdu je zřídka.

zzzlatokopka

Může, z našeho psa určitě:-(((

On ji nezakousnul, hrál si. Dodnes nechápeme, jak se dostala z ohrady. Kleplo ji, chuderku:-(((

lexx

může, může…když si zajde do Lidlu a uvidí ty ceny vajec