Rokio

Může skončit v blázinci člověk, který neustále otravuje druhé?

V léčebně může skončit pouze člověk, který je nebezpečný sobě, nebo okolí. Na otravování ještě nikdo neumřel a není to čin, který by někoho ohrožoval. Individuum, které otravuje druhé, není nebezpečné jiným.

Může tedy skončit v psychiatrické nemocnici osoba, která pořád otravuje jiné lidi?

Odpovědi
Kelt

A víš, Rokio, že otravuješ některé lidi svými otázkami? Ale většina tě ignoruje. Protože je to zbytečné.