Svobodny

Může si vzít za manželku osoba narozená ve znamení. Raka osobu narozenou ve znamení Střelce?

Může si vzít os., která by mohla být nar. ve zn. Raka, os., která by mohla být nar. ve zn. Střelce, za manželku ? !

Odpovědi
annas

Rozumíte-li si, můžete si vzít kohokoliv, pokud to není protizákonné.

Jestliže věříte v astrologii, projděte si odkazy, ale berte informace s rezervou.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b-d&q=atrologie+Ra­kl+a+St%C5%99e­lec+

Rose Evansov

Když si budou rozumět tak ano. (leda, že by to byli sourozenci nebo tak něco) Proč by ne?

elkon

Když si rozumí, tak proč ne.

nyjono

Proč by nemohla?
Jistě, že může.
To ale neznamená, že si budou vždy a ve všem rozumnět nebo že jim naopak nic nevyjde.
V každém, opakuji, každém vztahu jsou časy dobré a časy horší. Jde jen to, jak si s nimi ti dva poradí. Na každém vztahu je potřeba pracovat. Nic nefunguje jen tak samo od sebe.

jsemjá

Tvl. nevěř horoskopům. Ano, můžeš.

Pepa25

O manželství by se mělo rozhodovat na základě něčeho úplně jiného než horoskopů!