Může si vůbec někdo dovolit dát dýchnout presidentovi, který je třeba zjevně kvalitním vínem omámen během pracovní doby?

Pokud, přitom, ale nespáchal žádný zločin a nedělá chyby jen se tak vrávorá a mluví jiným pomalejším tónem, ale přesto to všechno pracovní s přimhouřením očí a uší zvládá. (Sakra to mi někoho připomíná.)

PS: Nemusí to být jenom víno. Já si jen vzpoměl na song co jsem slyšel v rádiu

viz:

Vracím se domů nad ránem, kvalitním vínem omámen,
z přímek se stávaj zatáčky, točí se svět, jsem na sra*ky.
Vedle mě zvrací princezna, nastavím dlaň a požehnám,
pro všechny jasný poselství – tomu se říká přátelství.

Atd.. Zpívaj to třeba tady: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=IiUkld_7y­UM

Odpovědi
Smackdown

Jen ať si víno dopřeje,ví co dělá,a má vše srovnaný v hlavě.

Drap

Ne memůže