jirka F

Může si člověk vyrábět lihoviny doma sám? Je tato výroba legální/nelegální?

Poslouchám rádio a tam mluví o nějakém chlapovi který si doma vyráběl lihoviny a prý nelegálně jak si je tedy měl vyrábět legální cestou.

Může si teda člověk vyrábět lihoviny doma sám nebo kdy je výroba legální?

Nejlepší odpověď
mosoj

Domácí pálení alkoholu bylo a je nezákonné!!! Co je na tom nepochopitelného?

Další odpovědi
Kelt

Nezáleží co dělal, ale jak to dělal. Kolik na tom vydělal, jak se obohatil, protože to nepřiznal a neodvedl státu daně.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.