Avatar uživatele
hapiky

Může si někdo lépe rozumět s jiným lépe než sám se sebou?

Třeba, když je ve hře láska?

Zajímavá 0 před 1613 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Porozumět cizímu člověku je docela náročné a ne každý je toho schopen. A když je ve hře láska? Tak tam už rozum totálně vyhoří…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Krví se podepíši pod to, co napsal Kepler. A to navzdory použitému „docela náročné“, já bych to nahradil „kuevsky velenáročné“. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Dokonce bych řekl,že je to možné. Získat důvěru člověka není zase tak moc těžké, stačí napodobit jeho pohyby, držení těla , styl řeči, dýchání a třeba slovník. Občas oční kontakt, přesně jako ten druhý. Uvědomte si, že pouze 7 % informací je řečeno slovy, 38 % je dáno tónem hlasu, a 55 % je zprostředkováno vnějšími pohyby řečí těla, tedy výrazy tváře a podobně. Dotyčný získá pocit, že tě zná velmi dlouho a že ti může plně důvěřovat, proto ano.
Proto je tolik podvodníků.
A na druhou stranu. Kdo si dokáže přiznat před sebou, před přáteli, kde udělal chybu. Snažíme se, ale lžeme si sami sobě. Děláme něco, co ve skrytu duše nechceme, ale nechceme ztratit svou tvář. Co by si o mně řekli lidé?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… no nevim, se znám, tak už se neukecám, vím dřív než něco řeknu, ale někdy bych se zabil, takže možný to je … a co se týče lásky >>> tak samozřejmě, furt je to lepší, než si to dělat sám …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kiapa

Stává se mi to. Občas rozumím a dokážu ostatním poradit -i v lásce- lépe bez sama sobě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek