adolescentt

Může si dát člověk druhou šanci?

Zdravím všechny,

Chtěl bych se zeptat, zdali si člověk může odpustit a dát si druhou šanci.

Nejlepší odpověď
iceT

Může, proč ne? Záleží na tom, jak moc tě tvoje svědomí tíží.

Další odpovědi
dudu

Určitě ano, je však otázka zda si kroky k nápravě poručí a následně se poslechne a nebo tzv. překoná sám sebe a poté jede dál v zaběhlých kolejích!

led

Odpustenie je len krok k náprave.

Tw!st

Chtělo by se to asi trochu více rozepsat, takhle se nedá určit o co vlastně jde.

pucipuci

Musí, jen tak se dostane dál, a ne druhou šanci, ale i desátou, musí se poučit z chyb a snažit se žít tak,aby nikomu neubližovat a také ne sám sobě.