dust8

Může si dárce spermatu zažádat o informaci, která žena toho využila?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Proč by nemohl? Stejně tak si můžeš zažádat o zbourání Pražského hradu. Šance na úspěch odhaduji na „stejné“. ;) :)

Další odpovědi
zjentek

Příjemce je anonymní, o dalším zářezu na pažbě si může nechat zdát!

MichaelB

Pokud vím tak se může dozvědět kolik žen jeho “vzorek” chtělo ale konkrétní jména ne