Complex

Může si člověk myslet naprosto absolutně cokoliv chce, nebo je to už zakázané či sledované?

Nejlepší odpověď
Drap

Myslet si můžeš co chceš, ale některé věci nemůžeš dost dobře říkat na veřejnosti.

Další odpovědi
annas

Myslet si můžete, co chcete. Domníváte se, že vám jemyšlenky někdo bude číst?

Někdy je ale nežádoucí některé myšlenky vyslovit ty, kterou jsou např rasistické, preferují násilí, uráž ky atd. Jsou přece daná určitá pravidla a také existuje Litina práv a svobod.

"Náš život je takový jakým ho učiní naše myšlenky. " Marcus Aurelius

Rokio

Každý člověk si může myslet, co chce.

ivzez

To sledování myšlenek mne zaujalo:
Jak si je představujete?