Může se zlatý, nebo stříbrný řetízek snadno přetrhnout?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, může

Další odpovědi
a623682@drdr

Kazdej ma „snadno“ asi nastaveny trochu jinak. Ja mam tenkej retizek na krku uz asi 15 let a jeste sem ho nesundal. Zatim vydrzel i pomerne surovy zachazeni.

Michálek1245

Jako poměrně snadné to je, když se za něj někde pořádně zachytíš a tak. Ono je to znát třeba i na snubním prstýnku z pravého zlata, který se poměrně snadno různě odře a tak, když se o něj člověk nestará. Ale kvůli tomu bych zlato nazatracoval. Investice do zlata nebo zlatých šperků jsou prostě fajn věc.