Rokio

Může se z člověka stát démon, pokud bude velmi zlým?

Nejlepší odpověď
annas

Skutečným ne, ale přeneseným ano.

1. Ne. Ve skutečnosti nemůžete. Démon je nadpřirozená bytost, která je zlá. souvisí často s magií.

Kdysi to bylo nižší božstvo,V Novém zákoně a v křesťanství se toznačovakui démon zlí duchové , cizí božstva, ďábly či padlí andělé. To jste ve svém životě nebyl.

2. Jenže pokud ve vaší duši přibývá zlo, odebírá vám energii tzv. démon, který vám dává špatné rady, jimž podlehnete a ubližujete sobě i druhým., nevidíte dobro.

Proto je třeba občas meditovat, přemýšlet nad tím, dobrým, co jste udělal a co ještě můžete udělat třeba ve vztahu ke svému okolí – lidem, přírodě i zvířatům.

Nechte spící démony v klildu a nechte je spát.

Další odpovědi
Smack

Duchovně ano.

Drap

Ne, je to nesmysl.