Může se volit pod vlivem alkoholu, pokud dotyčný nějakým způsobem zvládne hodit lístek v obálce do urny?

Odpovědi
Rokio

Podle mě ano. Nevím o žádném zákonu, který by toto zakazoval. Je to „jen“ krajně neslušné.

Být pod vlivem alkoholu se nesmí být při řízení dopravního prostředku a v práci.

Drap

Pokud by nebyl schopen volit, díky alkoholu, nebo byl tak silně podnmapilý, že by dělal u voleb ostudu a podobně, tak mu nebude umožněno volit.

cukrar

Může.