Martina44

Může se to tak udělat?

Ahojky, chci si prodloužit braní HA o týden.. pak mi zůstane plato se 2 týdny.. mohu pak užívat HA jen 2 týdny a pak si dát pauzu? Nebo si toto plato mám dát jako rezervní? děkuji

Nejlepší odpověď
ivzez

Martino, proč užíváte HA,
když je Vám jedno, jestli otěhotníte?

Přečtěte si příbalový leták
a řiďte se jím plus radami svého gynekologa.

Další odpovědi
da ny

Pokud máte jednofázovou HA (zpravidla jednobarevné tbl. ) je prodloužení možné, viz. Váš příbalový leták (jsou i na internetu).
http://tema.no­vinky.cz/anti­koncepce#utm_sou­rce=search.sez­nam.cz&utm_me­dium=hint&utm_ter­m=h%20antikon­cepce&utm_con­tent=novinky