slevin

Muze se tankovat ekonafta do „jednickoveho superbu“?

Slysel jsem, ze jen do oktavky.

Nejlepší odpověď
Alesh

No, nevím, ale pokud to jsou stejný roky a stejný motorizace, tak jsou to i zcela identické motory. Čili pro oba platí totéž, tím nechci říct, že je ekonafta pro ně vhodná, ale pouze to, že pokud to někdo tvrdí o určitém motoru určité značky, pak na modelu auta nesejde.

Další odpovědi
Tomas12

pamatuji si, že když jsem jedničkový Superb 2.0 TDI kupoval, tak v autosalonu mně několikrát upozorňovali, abych do něj ekonaftu nedával, ale důvody jsem nezkoumal.