Rokio

Může se tablet vypnout a hned zase zapnout?

Nemá tento čin nepříznivý vliv na tablet nebo je to možné bez nejmenších problémů?

Odpovědi
Lamalam

Pokud by tablet obsahoval klasický HDD, tak by mu časté vypínání a opětovné spouštění nemuselo dělat dobře. Předpokládám, že v tabletech nic takového není.

dubraro

Může a může se taky restartovat. Tablet je vlastně jen trochu jinak upravený počítač. OS Android je jednou z verzí Linuxu. Tablety nemají točivé pevné disky, místo toho používají paměti flash, stejné jako v USB flash discích nebo paměťových kartách. Ty dražší mohou mít rychlejší paměti eMMC.

cochee

Může. Já si na mém tabletu dokonce při stisku vypínacího tlačítka můžu vybrat, jestli vypínám nebo restartuju.