Vojta Fidra

Může se stát že na procesoru Intel Core i3 –7020U CPU @ 2.30GHz by už mohl jít nový systém Windows 11?

Windows 11: Procesor CPU Intel Core i3 –7020U CPU @ 2.30GHz.

Odpovědi
Vit Kouba

Máš smůlu nainstaluj si MX Linux

Zdroj: https://docs.mi­crosoft.com/en-us/windows-hardware/desig­n/minimum/sup­ported/windows-11-supported-intel-processors

Roman71

Nejlepší je, stáhnout si ze stránek výrobce systému jakýsi PC Health, který spolehlivě sdělí, co s Windows 11 není slučitelné. Takhle na dálku se to dá jen stěží odhadnout. Počítač se totiž neskládá jen z procesoru 😉

ps: V odkazu jsou minimální požadavky na systém Windows 11

Zdroj: https://www.mi­crosoft.com/cs-cz/windows/get-windows-11?icid=MSCOM_QL­_Windows

Bodie Doylle

Já teď koupil i7, a jedenáctky nejde nainstalovat.

Vit Kouba

zapni v Bios TPM

Roman71

Hezké.. BIOS v mých několika strojích sice TPM podporuje, nicméně modul chybí. V laptopu sice TPM nechybí, ale není podporovaný procesor (hybrid Intel-ARM). Takže, dokud bude M$ udržovat Doors 10 v kondici, nechám je dožít.
O zbytek života mých strojů se postarají spolehliví Tučňáci 😉