Kelt

Může se stát, že dva známí mohou být v anonymní funkci klient a zprostředkovatel?

Napadla mne situace, že máte známého, souseda, který třeba nabízí nějaké zboží a vede si agendu lidí, ale klient je zde uveden pod nějaký číslem. Objedná si nějaké zboží, to je taky určeno nějakým kódem. Takže jeden si něco objedná, druhý vyplní pár čísel a za nějakou dobu ten dotyčný po zaplacení dostane do zboží, ale přitom nikdo z těch dvou neví, že na druhé straně byl jeho známý. Je to možné, nebo nepravděpodob­né? Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Je to nesmysl. Objednám si zboží, jsem veden jen pod číslem a zašlou mi ho kam, na to číslo? A jak budu platit?