ivosek2

Muže se stát kdyz kliknu na nějakou stránku a ta stránka si zjisti moje údaje a pak mi pošle fakturu třeba 100000?

Za nic

Nejlepší odpověď
klumprt

Může se to stát. Ale ta faktura bude stejně nevymahatelná, protože nebude vystavena na základě platného obchodního vztahu. Byl by to jen takový pokus, jestli zaplatíš nebo ne. Podobné věci se dějí, viz falešné exekuční upomínky a podvodné e-maily s fiktivními dluhy.

Další odpovědi
cochee

Faktura se vystavuje za „něco,“ ne jen tak. Jak by si ta stránka zjistila sama tvé údaje, má snad nějakou neviditelnou ruku, která ti zašátrá v kapse a vytáhne občanský průkaz?

Emefej

Nesmysl. Pouhým kliknutím na stránku žádné údaje přece nikomu nepředáváš.