Usoman

Může se rozbít vltavín?

Nejlepší odpověď
Kepler

Myslím, že celkem snadno. Není to totiž nic jiného, než meteorické sklo (přetavená hornina), které vzniká při dopadu meteoritu.

Další odpovědi
Ross

No pokud se dá „rozbít“ atom, tak bych řekl, že ten šutr pohodlné znehodnotíš vhodným řešením, například kladivem.

Edison

Všechno se dá rozbít. Tedy i vltavín. Jde jen o to použít dostatečně velké kladivo.
„Rozbíjím atom olova.“
„A daří se Vám to?“
„Nedaří. Ono záleží na tom, jak se do toho třískne. Ale já na to jednou přijdu…“

Lamalam

Může, ale je ho škoda…