Lucyfer

Může se psát na obyčejné psaní i telefonní číslo adresáta?

Myslím si, aby dotyčné osobě zavolali, jestli je doma nebo tak. Jedná se o ten dopis asi za třicet kaček.
(Balíček malých rozměrů… při posílání třeba náramku.)

Nejlepší odpověď
Drap

Proč by se tam nemolo napsat. Pokud to však pošťák nemá v povinnostech a k příslušné slzžbě nepřísluší pode jejich předpisů volání, tak stejně nikomu volat nebude, protože by ho to pouze zdržovalo a stejně by mu to nikdo nezaplatil.

Další odpovědi
mosoj

Obyčejné psaní? Šup do kaslíku ať je paní doma nebo ne. Na podací lístek doporučeného dopisu se běžně píše tel. číslo odesilatele, na které dostane SMS o doručení dopisu. Poštovné je o to dražší.

Dochy

Napsat si tam můžeš co chceš, ale pochybuju, že někdo z pošty bude někam volat…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Lucyfer

V pohodě. Já jen, abych zbytečně netahala z paní, které budu něco posílat, soukromé informace. Potřebovala jsem si trochu zopáknout, jak to funguje.