_136

Může se popelnice použít také jako koš na špinavé/čisté prádlo?

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud bude nová, čistá a bude se to někomu líbit, proč ne. 🙂

Další odpovědi
Dochy

Posluš si. Ale myslím, že by prádlo mělo trochu dýchat.

elkon

Co si do ní dáš je tvoje věc. Ale moc chytrý nápad to není.

led

Pokiaľ do nej spravíte diery na vetranie a budete ju udržiavať v nehrdzavejúcej čistote, môže to byť zaujímavý doplnok vašej domácnosti.

paul1

Je to fakt popelnice?

jáára

Mám ho bílej. Víko úplně netěsní, tak to může „dejchat“. V pohodě.

Jofko8

Jakože no nevím, teoreticky by si mohl: D ale oblečení by mělo trochu dýchat a když je ten koš nějak extrémně špinavý tak bych tam asi nic nedal ani po umytí :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.