Katy123

Může se po menstruaci vyrůst?

Ahoj je mi 12 let a v 11 letech jsem dostala menstruaci. Chci se vás zeptat jestli můžu ještě po menstruaci vyrůst, měřím jen 156 cm :'( Díky moc všem za odpovědi, budu ráda za KAŽDOU odpověď!:) S pozdravem: Katy:)

Hlasujte v anketě

Odpovědi
zzzzz

Ano

Lidské kosti obsahují růstové chrupavky, dokud nezaniknou tělo roste. Zanikají přibližně ve věku 19 let. Ano ještě určitě porosteš.

marci1

Ano

Doplňuji:
Počátek menstruace nemá vliv na růst člověka. Pravděpodobně ještě porosteš.

Denasha

Ano

Doplňuji:
klid. jsme na tom stejně . i s výškou. od začátku (v 11) jsem se neskutečně vytáhla ze 147 na 156–7. takže klid. menstruace na růst nemá absolutně žádný vliv. růst je práce růstových chrupavek uvnitř kostí a na genetice. pokud tvoji rodiče nejsou liliputi, určitě ještě porosteš :)

klob1

Ano

Doplňuji:
růst budeš ,pokud tě něco neskolí,aby jsi pak nemohla.

petruse369

Ano

Doplňuji:
Opravdu to nemá vliv. Mně je sice za rohem 18, ale měřím jen 158cm. Při začátku jsem mohla mít tak 150.. protože za poslední roky nerostu… Je to bída, ale geny jsou geny… :(

anonym

Ano