Elile

Může se otěhotnět..

..ze spermatu které je třeba půl dne ve vaně?

Nejlepší odpověď
Drap

Tak to určitě ne

Další odpovědi
WeeBear

Sperma velmi rychle ‚umírá‘.. Je to opravdu blbost. 🙂

pusinka50

Spermie vydrží v kyselém prostředí pochvy i několik hod, v děloze či vejcovodech i několik dní. Spermie na vzduchu nemají dlouhého žití, na vzduchu ejakulát zhoustne a spermie ztrácejí pohyblivost a odumírají. Jinak, spermie jsou čiperné, takže potřebují hodně výživy. Všechnu energii berou z roztoku, ve kterém plavou a ejakulací do vody se roztok naředí tak, že moc dlouho nepřežijí. Navíc jim voda poskytne obrovský prostor bez navigace, takže by byla opravdu velká náhoda, kdyby spermie nejen přežila, ale i našla správnou cestu.

mosoj

Přečtěte si něco. Aby sperma přežilo potřebuje dost kyselé prostředí.

venkovan

No popravdě – mám takový pocit, že zejména žena by si před koupáním měla pro jistotu vanu opláchnout. Ani ne tak kvůli spermiím, ale kvůli plísním které mohly na povrchu vany zůstat a do dalšího koupání se i namnožit. mohou to být třeba plísně s nohou apod.
A co vím, pro ženy plísně v intimních partiích není nic příjemného.
Takže spekulovat o tom, že tam nějaké spermie půl dne jsou je dle mne zbytečné – lepší základ hygieny.
A opláchnout vanu ve sprše se také vyplatí. tam je to přímo semeniště plísní – dokonce už jsou zakázány dřevěné rohože. Snad každý kluk který prošel vojnou může o dřevěných roštech ve sprchách a přenesených plísní mezi prsty vypravovat.

BENYTA

To radši nechoď ani do bazénu!