Altair-AC

Může se někdy stát, že budu platit, když mi někdo zavolá z neznámého čísla a já jej přijmu?

Když mi někdo zavolá (neznámé číslo) a já jej příjmu ,může se stát,že bych za ten hovor platil?

Nejlepší odpověď
autacek

Může, ale pouze jen v případě, že jsi v roamingu, případně že předem souhlasíš s přijmutím hovoru na účet volaného, jsi provozovatelem zelené, či podobně barevné linky, nebo se v budoucnu zásadně změní tarifikační systém.