Ing.internet

Může se naším politikům stát něco podobného, co Kadáfímu?

Nejlepší odpověď
led

Davová psychóza je veľmi nákazlivá. Myslím, keby tam v tom momente chcel niekto zachrániť Kaddáfiho pre súdnu spravodlivosť, asi by zomrel s ním.
Európska mentalita je trocha chladnejšia, radšej z diaľky, ako byť na rane. Naši politici sa nemusia obávať defenestrácie, použijú dvere a „najväčšiu zbraň“ pero, papier a odstupné.

Další odpovědi
anonym

Doufám že se zde nikdy nic podobného nestane.To co předváděla ta sebranka hrdlořezů nepatří k nám do Evropy.Nebo snad chcete aby zde tekla krev?

lexx

Ne. Národ pivních Švejků nadává vždy leda v hospodě. A rozejdou se v klidu domů. Jiná mentalita.

Drap

Zřejmě ne, myslím že jsme v současné době daleko od občanské války. Přesto se domnívám, že někteří z nich by to asi zasloužili, i když jsem mírumilovný člověk.

jendahun

Ne.Momentální vládci naší země,to mají dobře pojištěné.Okamžitě by přispěchali na pomoc bratři ze západu,aby bránily své zájmy v této zemi a demokracii.A kdyby náhodou přece jenom k něčemu hrozilo,věřím,že mají zabalené kufry v okamžiku.Peníze už mají teď rozstrkané po všech možných bankách v zahraničí.Někteří raz od času si demonstrativně vyberou nějakou oběť z davu a té vyfackují,s ochran­kou v zádech,aby všem ukázali kdo je tu pánem.