Může se narodit člověk bez jakéhokoliv talentu?

Nejlepší odpověď
Muffz

Ne, kazdy ma na neco talent. Spousta lidi ho ale nikdy nemusi objevit. Napr. muzes mit talent na golf, ale protoze je to drahy sport, tak ho nikdy nezkusis a nikdy to nezjistis.

Další odpovědi
anonym

I to by byl talent…

marci1

Každý člověk má „talent“ na něco. Někdo umí ušít šaty, někdo umí zpívat, někdo umí postavit dům, někdo umí učit děti, někdo umí pěstovat květiny, někdo opravit auto, někdo umí štepovat ponožky, vyšívat, plést apod. 🙂

ivzez

Každý má talent na více věcí,
děti se podle mne rodí s talentem na všechno.

Rozvoj talentu pak závisí na okolí – na tom,
jaké/kolik podnětů dokáže dítěti poskytnout.

arygnoc

samozrejme.
jedná sa o potomka starovekého žobráka (→ http://co-to-je.sk/_talanton).

😉

lexx

je jich většina anebo – jejich „talent“ je nepoužitelný či ho ještě v sobě neobjevili

zjentek

z praxe vím, že je to možný
marci1– doplňuji, že někteří u toho uměj přemejšlet a jiní zase uměj přemejšlet

Děda Louda

Neboj, není to nic výjimečného, je vás mnoho.

lota

Myslím, že ano. A pak je spousta lidí, co mají talent na to tvářit se, že mají talent, říká se jim tlučhuby.