bolak

Může se narodit černoch nebo Asiat s blonďatými vlasy?

Nejlepší odpověď
annas

Nigerijský pár má blolnďaté dítě
Když se Angele Ihegboro aroduila dcera Nmachi, ona i otec byli šokovaní jejím vzhledem. Naprosto zdravá holčička s blond vlasy a světlou pletí., Matka i otec jsou černí.
Albinismus byl vyloučený jako první. BBC uvedla, , že rodiče by mohli nést gen pro albinismus, přestože nemají příbuzné, kteří jsou albíni.
Dvě další možnosti – dlouho spící bělošská DNA z dávno zapomenutého mezirasového „!páření“, nebo může jít o vzácnou genetickou mutaci, kterou nikdo nikdy neviděl.
http://sfglobe­.com/2015/02/13/black-nigerian-couple-gives-birth-to-blonde-white-baby/

Jiný píípad – tmavá kůže, světlé vlasy.
"Domorodí obyvatelé Šalamounových ostrovů jsou lidé dvou kontrastů, které jsou patrné na první pohled. Mají jednu z nejtmavších kůží, s jakou se můžeme setkat mimo Afriku, ale také největší procento výskytu blonďatých afro účesů mimo Evropu. Podle nejnovějších výzkumů však nemají s evropskými blondýny a blondýnkami geneticky nic společného.

Mysleli jsme si, že jde o vzdálené potomky Jamese Cooka,“ ohlíží se za britskou kolonializací ostrovů Carlos Bustamante, genetik ze Stanfordovy univerzity. Jaké však bylo překvapení, když spolu s kolegy zjistil, že blond háro místních „černoušků“ nemá nic společného s evropskými přistěhovalci.

Mysleli jsme si, že jde o vzdálené potomky Jamese Cooka,“ ohlíží se za britskou kolonializací ostrovů Carlos Bustamante, genetik ze Stanfordovy univerzity. Jaké však bylo překvapení, když spolu s kolegy zjistil, že blond háro místních „černoušků“ nemá nic společného s evropskými přistěhovalci atd. "

Pokračování v odkazu
http://www.national-geographic.cz/clan­ky/svetlovlasi-cernosi-a-evropane-nemaji-nic-spolecneho-geny-pro-blond-vlasy-jsou-dva.html#.VeW­x9ZdFHBx

O vlasech Asiatů – odkaz
http://dlouhe­vlasy.cz/zivot/vychod­ni-vlasy.html

Další odpovědi
setapouch

Jeden misionář přijel do Střední Afriky a usadil se u jednoho kmene. Strávil tam
více než rok, učil je číst, psát a seznamoval je s křesťanskou vírou. Obzvlášť
zdůrazňoval sexuální čistotu a upozorňoval na zlo hříchu.

Jednoho dne porodila žena jednoho muže z rady starších bílé děcko. Vesnici to
šokovalo a náčelník šel jménem všech promluvit s misionářem: "Varoval jsi nás před zlem sexuálních hříchů, ale černá žena našeho kmene porodila bílé děcko. Ty jsi jediný bílý muž, který kdy do této vesnice vstoupil. Není potřeba být geniální, aby si jeden srovnal, co se tu stalo!“
„Ale ne, to se moc pletete. To, co se zde stalo, je výjimečná, ale přírodní zvláštnost, říká se tomu albinismus. Podívejte se na vaši pastvinu, je plná bílých ovcí, a přesto je mezi nimi jedna černá. Příroda tohle občas udělá.“

Náčelník chvíli přemýšlí a pak odpovídá: „Hele, dohodneme se. Já ti nebudu předhazovat to dítě a ty mně tu ovci.“

Šidlo

áno, samozrejme…koľko fest bielych ľudí má čierne rovné/kučeravé vla­sy…

môže to mať nielen po blond predkoch, ale aj ako novú mutáciu

albíni sú bledí bez ohľadu na etnikum…ale to už je vážna choroba

benaja

Asi ano – http://revue.id­nes.cz/do-cernosske-rodiny-se-narodila-bila-modrooka-holcicka-pph-/zajimavosti.as­px?c=A100720_114016_za­jimavosti_nh

bolak

Já měl na mysli pouze blond vlasy, jinak kůže černá (u černocha). To že se narodí něco jako běloch to vím, ale mě zajímá jestli je možné, aby se narodil černoch, s černou pletí, ale měl blond vlasy.

annas

Hledala jsem jen černocha s blond vlasy, takže zkusím se ještě podívat.