Jantar2

Může se na bílou tabuli psát standardními fixy?

Může se na bílou tabuli psát standardními fixy tak že půjdou smazat?
Případně čím vším jde psát na bílou tabuli aby to šlo smazat?

Standardními fixy jsou myšlené nějaké jako tyto http://tiny.cc/Fixy
Doplňuji:
Bílou tavbulí myslím tu co se dá čistit „hadrem“

Nejlepší odpověď
annas

Ne, těmito fixy rozhodně nejde psát na bílou tabuli!

Doplňuji:
Podle obalu fixy nepoznám, ale vím, že na bilou tabuli se používají pouze fixy, které jsou určeny pro psaní na bílé tabule Fixy jsou označené pro toto použití. Určitě vám poradí v prodejně.

Ještě si vzpomínáím, že jsme používali i lihové fixy, k jejich mazání pak prostředek na čištění oken.

Další odpovědi
Dochy

Ne, těmito fixy rozhodně nejde psát na bílou tabuli!

ne. Standardní fixy se ti na té tabuli sice budou snadno rozmazávat protože nezaschnou, ale bude Ti po nich zůstávat těžko odstranitelná stopa (trochu barvy se zkrátka zapije)
Na tabuli se používají spec. fixy, které na povrchu nechají něco hodně podobného křídovému prachu, a jde to pak setřít i suchým hadrem. Takže ani obyč, ani spešl lihové, ale zkrátka fixy na bílou tabuli.

anonym

nemám tušení :(

Netuším, co myslíš „bílou tabulí“…
Lakovaná, smaltovaná, potažená folií???
Fixy jsou v podstatě dvojí – plněné barvou rozmyvatelnou vodou a nebo lihem – ty první setřeš hadérkou namočenou ve vodě, ty druhé v lihu.
Je pozor, aby povrch tabule nebyl pórovitý (z pórů barvu nevymyješ) a nebo také rozpustný vodou či lihem.
😉

anonym

Ne, těmito fixy rozhodně nejde psát na bílou tabuli!

nikisou

Ne, těmito fixy rozhodně nejde psát na bílou tabuli!

huxa

Ne, těmito fixy rozhodně nejde psát na bílou tabuli!

MarTiik

Ne, těmito fixy rozhodně nejde psát na bílou tabuli!

brillant

Ne, těmito fixy rozhodně nejde psát na bílou tabuli!