JájsemRaibek

Může se muslimka oblečená do burky nebo nikábu na veřejnosti odhalit?

Pokud by nastala situace, že příslušník Policie ČR ve stejnokroji vyzve osobu (ženu) k prokázání své totožnosti a tato osoba (žena) je oblečena do burky či nikábu, může toto daná osoba (žena) odmítnout?
Pokud by se odhalila před mužem (policistou), dopustila by se nějakého prohřešku, za což by mohla být potrestána?
Pokud by tomu tak bylo, musela by zřejmě prokázat svou totožnost nějakým dokladem a odhalit se pouze před policistkou?

Nejlepší odpověď
led

Pravoverná muslimka sa môže nechať odviesť na policajnú stanicu k zisteniu totožnosti a odhaliť sa tam pred ženou policajtkou. V takomto prípade neporuší muslimské zákony. Ale kým nepreukáže svoju totožnosť musí strpieť aj prislúchajúce obmedzujúce bezpečnostné opatrenia…

Další odpovědi
anonym

Může se nechat odvézt,ale odhalovat se nemusí.

ptáč

Když jí vykukuje očičko, je to bráno jako porno.