BurTon

Může se mi zmenšovat zničeho nic penis???

chci se zeptat jesli je možný aby se mi zmenšoval penis… piju příležitostně, nekouřím ,neužívám drogy a posiluju… jestli něco z toho má na to vliv… měl jsem 17,5 cm dlouhý penis teď mám jen 15,5 – 16 cm… co může mít vliv na zmenšování… a je možný ho nějak přirodně zase zvětšit??? :(( Děkuju

Nejlepší odpověď
atriplex

Zmenšit asi ne. Jediné co přichází v úvahu, tím jak cvičíš, tak ti roste svalová hmota v na břiše a na stehnech, která penis „pohlcuje“. Pokud si nepícháš steroidy, tak jiné vysvětlení asi nepřichází v úvahu. Bohežel, posilovnu na penis ještě nikdo nevynalezl. Otázkou také je, za jakých okolností jsi prováděl jednotlivá měření – zda došlo k maximálnímu ztopoření.

BurTon

Děkuju… může to být možné stěma stehnama a břichem… Děkuji moc