Lepenka

Muze se mi zablokovat muj ucet v bance?

Dobry den bylo mi vyhlaseno odluzneni.mam i stanovenou ins.spravkyni.ted cekam30 dni kdo se prihlasi.chci se zeptat muze mi byt zablokovan ucet v bance na moje jmeno?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Jakmile bylo usnesení uvedeno v ins. rejstříku, tak ne. Sice se exekuce může nařídit, ale nelze ji vykonat. Tak hovoří ins. zákon.
Od doby zveřejnění v ins. rejstříkumůžeš mít legálně svůj účet na své jméno a exekutor ti jej nezablokuje.