Rokio

Může se každý člověk změnit k lepšímu, pokud se usilovně snaží, upřímně si to přeje a dělá pro to něco?

Je to možné a reálné? Dokáže to úplně každý člověk? Pokud ne, jací lidé to nedokážou?

zdroj obrázku: pixabay.com – TeroVesalainen

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

jiná odpověď

Tak jak popisuješ , tak to dokáže každý, nedokáže to pouze člověk duševně nemocný, který si dost dobře neuvědomuje co činí.

Další odpovědi
zvonisek

ano

Edison

ne

Člověk jen koriguje své chování.

annas

jiná odpověď

Otázka se poněkolikáté opakuje. Viz archiv.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=m%C5%AF%C5%BE­e%20se%20%C4%8Dlov%C4%9B­k%20zm%C4%9Bnit%20k%20le­p%C5%A1%C3%AD­mu

Rokio

Drap: Takže duševně nemocný člověk, který si uvědomuje svoje chování, se může zlepšit k lepšímu. Mám pravdu?