dust8

Může se jít volit i pokud je člověk tzv. pod obraz?

Řekněme, že je člověk veselý, ale nechová se jako hovado, nezvrací kolem a tak podobně.
V opačném případě i tak může odvolit? :D

Odpovědi
paul1

Myslím, že pokud je to v rámci nějaké slušnosti a je jen veselý, tak nevidím problém.

Drap

Ano, pokud ho komise odvolit nechá a vyhodnotí jeho chování jako únosné. Pokud nedělá výtržnosti, neni důvod, proč ho vykázat.

zjentek

Ano, i takový člověk si může přát svého prezidenta a dokonce si v tomto ohledu prakticky plnit své sny a touhy.