Geesha

může se jíst krev?

teta mi říkala že když se jakoby jí krev tak to pak tělu připadá jako krvácení do žaludku. je to opravdu tak nebo se krev jako lidská normálně pít může?

Nejlepší odpověď
Drap

Neznám nikoho, kdo by jedl lidskou krev, ale zvířecí se normálně jí v různých úpravách.

Další odpovědi
www

A o zabíjačkové polívce, jelitech, ap. ti teta neříkala nic? Škoda!
Krev se jí zcela běžně, ale v civilizovaných končinách nepije syrová.
Doplňuji:
Natož pak lidská!
Od toho jsou pouze filmy o upírech a podobné nesmysly 😉

Klára K.

Lidská krev?
Zdravotně ti nijak neublíží, ale bacha, je docela kyselá !
Mohlo by ti to ale ublížit společensky…

elektrikář

Hovězí a vepřová krev, kuřecí jde srazit a opéct na cibulce. Z bramborem to nebylo tak špatné.