zjentek

Může se heterosexuální sapiosexuál zamilovat do mozku stejnýho pohlaví?

Jako nevím no… já to raději nebudu rozvádět a nechám na vás.

Nejlepší odpověď
marci1

Ne. Heterosexuálního „sapiosexuála“ přitahuje inteligence nebo moudrost partnera opačného pohlaví. A samozřejmě ho přitahuje i sexuálně. Hledá hlubší a citový vztah, hledá kromě sexuální přitažlivosti i někoho kdo mu bude intelektuálně imponovat. 🙂