Adad1985

Může se dostavit menstruace 4. týden po potratu?

v 9. týdnu těhotenství jsem podstoupila přerušení, dnes tomu jsou 4. týdny a já začala krvácet, do té doby jsem špinila pouze 1. týden, pak vše bylo v normálu. Tak nevím, zda-li mám jít na prohlídku nebo se už dostavila menstruace. A pokud je to menstruace, můžu tedy nasadit antikoncepci?

Odpovědi
hanulka11

takovéto věci bys měla řešit s lékařem

arygnoc

súhlasím s hanulkou.

Moja skúsenosť mi hovorí, že menštruácia si prichádza a odchádza kedy chce.
Niekedy to ani lekár nevysvetlí.
Ale rozhodne k nemu choďte, keď sa to týka aj antikoncepcie. Niet o čom rozmýšľať.