Avatar uživatele
štamgast

Může se dneska něco ještě víc podělat?

Jdu domů, začne mě dřít levá bota na patě. Povolím botu, kulhám jak kdybych měl vykloubenej kotník (ta bolest na patě), každých 10 metrů se musím zastavit, lidi se po mě otáčejí, chodník namrzlej jak plocha na zimním stadióně a neposypanej. Přijdu domů asi o 10 minut později než normálně a na patě mám dva půchyře rozedřené do krve. Při hledání příčiny dření levé boty si postříkám bíle natřenou stěnu a plovoucí podlahu na zemi hnědou břečkou z bot. Jdu k PC a o židli si skopnu levý malíček-myslel jsem, že vyletím z kůže. Sednu k PC a hned po zapnutí řeším problém, že se mi na ploše rozházely ikony. Poté otevřu Youtube a má tak hnusnej design jako nikdy. Pokazí se myš od PC. Nenahraje se mi na video film. A já se ptám: Může se ještě něco dneska podělat?
Doplňuji:
Ono bude nejlepší, když už dneska nebudu nic dělat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Drap, briketka10, zzzzz před 4155 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

U nás v rodině kolují dvě poučky, vyplývající z historických zkušeností . 1) Horší to může být vždycky. 2) Za všechno špatné můžou komunisti. 3) Babička Gertruda není vdova, ale rozvedená a strejda je soudruh Rudolf . První dvě fungují spolehlivě všude a vždy, tu řetí aplikujeme pouze v naší rodině.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

to bude lepší nic nedělat jedině si natáhnout nožky
něco dobrýho zbaštit a pak zaplout do postýlky :))

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Drap Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

vermi ze vzdycky muze byt hur…ale taky lip..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Buď v klidu. Co se má stát (po*rat), to se stane. Nehledej v tom nic výjimečného. Přijdou i horší situace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

určitě…nikdy nemůže být tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř .-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Určitě. Pořád ještě platí, že na po*raného i ha*zl spadne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

Taky sem měl nedávno podobnej den – Nejdřív při pomoci bratrovi na rozestavěném baráku, při tvorbě podlahy (pokládání polystyrenu) sem se asi 3× bouchnul do hlavy o rastr, pak sem zavadil o pistoli na pěnu, která byla na okně rychle sem jí chytil aby mi na hlavu nezpadla ustálil jí a znovu se sehnul a pokládal polystyren a najednou „bum“ a spadla mi na hlavu :D to už sme se oba chcechtali.
Pak doma při sypání kafe mi pytlík upadl a kafe se rozsypalo – Když jsem se ho snažil zachytit tak sem si do obličeje katapultoval lžičku, která držadlem přečuhovala okraj stolu :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

zkus roztrhnout sáček s kakaem a uvidíš co to je za mazec , ale poctivý holandský to teprv bys byl naštvanej a jak pěkně barví :D:D:D
holt všude je něco
Doplňuji:
smeteš a myješ a čím víc vody tím víc barví – to bych se bývala picla

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
odpomass

Tvoje problémy bych chtěla mít…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Určitě. Vždycky se toho podělá víc, než si myslíš. Jen trpělivost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
johana 56

V takovém podělaném dnu bych si já osobně nachystala náhradní kalhoty.Jeden nikdy neví…

před 4155 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

:))

před 4154 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Vše je možné.Vypravím se na kontrolu,vlak má hodinu zpoždění,při vystupování z tramvaje uklouznu,válím se na chodníku.Podpatek je ulomený,mám natržený rukáv a kolem jdoucí pán si neodpustí poznámku "Deset hodin dopoledne a takhle namazaná,fuj!"No není to na po.....?

před 4153 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek