štamgast

Může se dneska něco ještě víc podělat?

Jdu domů, začne mě dřít levá bota na patě. Povolím botu, kulhám jak kdybych měl vykloubenej kotník (ta bolest na patě), každých 10 metrů se musím zastavit, lidi se po mě otáčejí, chodník namrzlej jak plocha na zimním stadióně a neposypanej. Přijdu domů asi o 10 minut později než normálně a na patě mám dva půchyře rozedřené do krve. Při hledání příčiny dření levé boty si postříkám bíle natřenou stěnu a plovoucí podlahu na zemi hnědou břečkou z bot. Jdu k PC a o židli si skopnu levý malíček-myslel jsem, že vyletím z kůže. Sednu k PC a hned po zapnutí řeším problém, že se mi na ploše rozházely ikony. Poté otevřu Youtube a má tak hnusnej design jako nikdy. Pokazí se myš od PC. Nenahraje se mi na video film. A já se ptám: Může se ještě něco dneska podělat?
Doplňuji:
Ono bude nejlepší, když už dneska nebudu nic dělat.

Nejlepší odpověď
anonym

U nás v rodině kolují dvě poučky, vyplývající z historických zkušeností . 1) Horší to může být vždycky. 2) Za všechno špatné můžou komunisti. 3) Babička Gertruda není vdova, ale rozvedená a strejda je soudruh Rudolf . První dvě fungují spolehlivě všude a vždy, tu řetí aplikujeme pouze v naší rodině.

Další odpovědi
briketka10

to bude lepší nic nedělat jedině si natáhnout nožky
něco dobrýho zbaštit a pak zaplout do postýlky :))

badisko

vermi ze vzdycky muze byt hur…ale taky lip..

Děda Louda

Buď v klidu. Co se má stát (po*rat), to se stane. Nehledej v tom nic výjimečného. Přijdou i horší situace.

Funna

určitě…nikdy nemůže být tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř .-)

Drap

Určitě. Pořád ještě platí, že na po*raného i ha*zl spadne

BANAN93

Taky sem měl nedávno podobnej den – Nejdřív při pomoci bratrovi na rozestavěném baráku, při tvorbě podlahy (pokládání polystyrenu) sem se asi 3× bouchnul do hlavy o rastr, pak sem zavadil o pistoli na pěnu, která byla na okně rychle sem jí chytil aby mi na hlavu nezpadla ustálil jí a znovu se sehnul a pokládal polystyren a najednou „bum“ a spadla mi na hlavu :D to už sme se oba chcechtali.
Pak doma při sypání kafe mi pytlík upadl a kafe se rozsypalo – Když jsem se ho snažil zachytit tak sem si do obličeje katapultoval lžičku, která držadlem přečuhovala okraj stolu :D

hanulka11

zkus roztrhnout sáček s kakaem a uvidíš co to je za mazec , ale poctivý holandský to teprv bys byl naštvanej a jak pěkně barví :D:D:D
holt všude je něco
Doplňuji:
smeteš a myješ a čím víc vody tím víc barví – to bych se bývala picla

odpomass

Tvoje problémy bych chtěla mít…

Conchus

Určitě. Vždycky se toho podělá víc, než si myslíš. Jen trpělivost.

johana 56

V takovém podělaném dnu bych si já osobně nachystala náhradní kalhoty.Jeden nikdy neví…

briketka10

:))

johana 56

Vše je možné.Vypravím se na kontrolu,vlak má hodinu zpoždění,při vystupování z tramvaje uklouznu,válím se na chodníku.Podpatek je ulomený,mám natržený rukáv a kolem jdoucí pán si neodpustí poznámku "Deset hodin dopoledne a takhle namazaná,fuj!"No není to na po.....?