Avatar uživatele
iceT

Může se člověk

opupínkovat,když změní příchuť e-liquidu?
Vím,blbá otázka,ale furt přemýšlím,z čeho mě mohlo něco podobného postihnout(viz otázka Co to může být?)
Doktor mě napsal mast a že když se to nezlepší,tak mám nakráčet rovnou na kožní(tam jsem měla naklusat já trubka už v pondělí)Tak mě jen napadlo,že jsem v pátek večer vyměnila náplň do e-cigára a v neděli jsem byla pupínkatá.

Mimochodem:co má otázka z kategorie zdraví společného s doporučenými kategoriemi vzdělání,práce,in­ternet,hardwa­re?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah, Drap, briketka10 před 4353 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

A víš, že asni ano?! Zadej si do vyhledávače: e-liquid alergie – a vyběhne ti tam toho spousta. Já našla třeba tuhle zajímavou diskuzi, ve které jeden z účastníků popisuje podobné potíže jako nedávno ty…
http://e-cigaretafans.e­u/forum/viewto­pic.php?f=78&t=­428

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Myslím že může. Teoreticky by to mohla způsobit alergie na některou složku nové náplně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

e-cigareta obsahuje propylenglykol, ale já nemám s tím liquidem jen s atomizerem – tankem mě alergie nehrozí, třeba více vdechuješ nebo ty náplně jsou kdoví odkud :(

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek