Může se chovat divoká prasata doma bez povolení !!!

Dobrý den
Rád bych se zeptal zda se mohou chovat prasata /divočák / doma bez povolení ,nebo je to trestné,zda existuje nějaký zákon o chvu divokého prasete, nebo porušuje dotyčný myslivecký zákon !!!!

Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Fly

Dobrý den. Podle mého názoru je to trestné. I když na třeba najdete na ulici ježka nesmíte si ho ponechat déle než myslím 3 dny nebo tak nějak. Záleží na tomto: Koupil jste je, nebp jen našel? Pokud koupil, byl prodejce důvěryhodný? Samozřejmě se něco jiného, pokud vám byla svěřena do péče. Po upřesnění dotazu to bude lehčí. prosím odpovězte.

Další odpovědi
cukrar

nesmíte,